ارتباط با ما

  درباره قطب نما:

  چینی‌ها در قرن ۱۰ میلادی اولین قطب‌نما را اختراع نمودند. تا قبل از این تاریخ دریانوردان از روی ستارگان مسیر خود را پیدا می‌کردند، اما این روش طی روز و یا شب‌های ابری، کارایی نداشت و سفر کردن در مسیرهای دور، تحت این شرایط امن نبود. اختراع قطب‌نما باعث ‌شد دریانوردان به راحتی و با امنیت خاطر، به مسیرهای بسیار دور بروند و از میان اقیانوس ها تردد کنند. در نتیجه همه ملل جهان توانستند دانش، اختراعات و اکتشافات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. در واقع قطب نما تبادل علم را در بین فرهنگ های مختلف جهان امکان پذیرکرد.

  قطب نما سامانه هوشمند جستجو و رزرو تورهای (طبیعت گردی، کوهنوردی، دوچرخه سواری و …) در کل ایران عزیزمان و همچنین پل ارتباطی میان کاربر مسافر و کاربر برگزار کننده تور و راهکاری مفید و با ارزش برای تبلیغات گروه های نوپا و حرفه ای می باشد.

  قطب نما با هدف رقابت و بالا بردن کیفیت در بین باشگاهها و گروههای طبیعت گردی ایجاد شده و همچنین برای اشتغال زایی لیدرها و راهنماهای طبیعت گردی خیلی مفید و کارایی خواهد داشت و نیز مسافر بدون نگرانی از مجاز بودن تور و با توجه به امتیاز تورها و سهولت در رزرو ، تور خود را در لحظات آخری هفته بدون استرس انتخاب نماید.
  آدرس شرکت : تبریز چهارراه منصور مجتمع اطلس طبقه اول پ۲۳

  تلفن دفتر: ۳۳۲۵۱۱۶۴-۰۴۱