درباره ما

درباره ما
مقدمه
 
طبیعت به عنوان مادر گیتی و قابل احترام و قابل ستایش , هر انسان سالمی را به تحسین و تمجید وا میدارد و زندگی آپارتمانی کنونی انسانها را به سوی بیماریهای روحی و روانی و جسمی رهنمون می سازد و برای فرار از یکنواختی و مشکلات فوق الذکر تنها راه, آشتی با طبیعت و پناه بردن به دامان طبیعت میباشد و در اینجاست که انسان با همسان پنداری با طبیعت حداقل یک روز و یا چند صباحی دور از خانه و محیط شهری بتواند به دامان طبیعت پناه ببرد .ایران عزیز بعنوان پنجمین میراث طبیعی و تاریخی در جهان مهمترین گزینه گردشگری برای داخل و خارج میباشد و لذا هر چقدر به این صنعت کمک شود, هم ظرفیت لازم را داشته و همچنین زیبائی های تمام نشدنی در تمامی مناطق ایران را دارد ، بنابراین ایرانگردی به عنوان اولویت این سامانه قرار گرفته و لذا در این راستا تلاشهای زیاد در ورود به عرصه گردشگری تعبیه شده و لزوم استفاده از تکنولوژی دیجیتال,برای سهولت در انتخاب تورها,گردش صحیح اطلاعات در این زمینه و چنانچه در مختل بودن شبکه های اجتماعی باعث زایش تارنمای قطب نما گردید.امیدواریم که شما نیز هم یار ما باشید و بتوانیم قدم ثمربخشی با این سامانه در عرصه گردشگری برداشته باشیم.
 
.
انتخاب نام قطب نما:
چینیها در قرن ۱۰ میلادی اولین قطبنما را اختراع نمودند. تا قبل از این تاریخ دریانوردان از روی ستارگان مسیر خود را پیدا میکردند، اما این روش طی روز و یا شبهای ابری، کارایی نداشت و سفر کردن در مسیرهای دور، تحت این شرایط امن نبود. اختراع قطبنما باعث شد دریانوردان به راحتی و با امنیت خاطر، به مسیرهای بسیار دور بروند و از میان اقیانوس ها تردد کنند. در نتیجه همه ملل جهان توانستند دانش، اختراعات و اکتشافات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. در واقع قطب نما تبادل علم را در بین فرهنگ های مختلف جهان امکان پذیرکرد.
 
قطب نما سامانه اطلاع رسانی و جستجو هوشمند تورهای طبیعت گردی، کوهنوردی، دوچرخه سواری و غیره می باشد و همچنین در کل ایران عزیزمان پل ارتباطی میان کاربر مسافر و کاربر برگزار کننده تور و راهکاری مفید و با ارزش برای تبلیغات گروه های نوپا و حرفه ای می باشد.
 
قطب نما با هدف رقابت و بالا بردن کیفیت در بین باشگاهها و گروههای طبیعت گردی ایجاد شده و همچنین برای اشتغال زایی لیدرها و راهنماهای طبیعت گردی خیلی مفید و کارایی خواهد داشت و نیز مسافر با در نظر گرفتن امتیاز گروه ها و مقایسه با سهولت تور خود را انتخاب نماید
.
مزایا استفاده از سامانه قطب نما دریک نگاه
معرفی و سامان دهی گروههای طبیعت گردی و باشگاههای کوهنوردی و اعلام برنامه هایشان در قالب یک سایت
اشتغال زایی برای لیدرهای محلی و گسترش فعالیت گروهها
ایجاد حس رقابت در بین گروهها برای بالا بردن کیفیت تورها با استفاده ازامتیاز دهی و نظرسنجی مسافران
سهولت جستجو در بین تورهای یک منطقه و انتخاب درست با استفاده از نظر سنجی و امتیاز بندی 
امکان پیگیری آژانس ها و باشگاههای کوهنوردی و نمایش مجوزهای فعالیتشان در وب سایت
امکان پیگیری سفرهایی که انجام شده و همچنین ثبت خاطرات،نظرات و انتقادات و شکایات برای سفرهای خود
آموزش اصول اکو توریسم و نکات مهم طبیعت گردی و تمامی پدیده های زمین شناسی برای مقابله از اثرات منفی به محیط زیست
آموزش فرهنگ صحیح سفر به لیدرها و طبیعت گردان برای جلوگیری از تخریب منابع طبیعی و حمایت از حیات وحش
معرفی و شناسایی جاذبه های بکر و ناشناخته نقاط مختلف ایران عزیزمان توسط گروههای طبیعت گردی
آشنایی با فرهنگ و سنت های محلی و بومی مناطق گردشگری
تعامل خیلی بالا با شهرهای دیگر و استفاده از لیدرهای آن منطقه و توسعه گردشگری منطقه خود.
تفکیک مسافران از همدیگر به صورت تخصصی(ویژه بانوان-خانواده-جوانان-بازنشستگان و….)
تفکیک رشته های ورزشی در قالب تورهای یکروزه(طبیعت گردی,کوهنوردی,دوچرخه سواری و…..)
امکان درخواست تورهای سفارشی و خصوصی
هیجان نوشتن سفرنامه و استفاده از امتیازات وب سایت
امیدواریم با شما بتوانیم قدمی در فرهنگ سازی و آگاه سازی صنعت گردشگری ایران عزیزمان برداشته باشیم و برای رونق این صنعت تلاش کرده باشیم.
 
درجه گردش رو روی قطب نما تنظیم کن